VISION TRIMAX30 AGX i23 DB-CL CH-TL SH11
Braided wheels
Ship in a week Doprava First 14. 5. at your place
You have to choose the color Select an option
TRIMAX30 AGX i23 DB-CL CH-TL SH11
Detailed description
Specifications
Brand
Lightweight aluminium braided wheels are perfect for gravel bikes thanks to their 23mm inner width.
Specifications:
  • Alloy rim with 30mm depth
  • Inner width:23 mm
  • Roll Mount: Centerlock
  • TA-12 and X-12
  • CNC machined aluminum hubs
  • 6 sealed bearings (2F+4R)