Classic ski helmets

Hide filter Show filter Filter products:

Milí lyžaři a snowboardisté, víme, že vaše bezpečí na svazích je vaší prioritou. Proto na outdoorweb.cz nabízíme špičkové lyžařské přilby od světově proslulých značek jako jsou POCGIRORELAX či UVEX. Tyto značky jsou synonymem pro kvalitu, bezpečnost a komfort.

Nenechte nic náhodě a vybavte se přilbou, která vás ochránit při každém zatáčení, skoku i nečekaném pádu. Naše přilby jsou navrženy s ohledem na nejnovější bezpečnostní technologie a trendy design, abyste na svahu poutali pozornost nejen svými schopnostmi, ale i stylem.

Ať už hledáte model s integrovaným vizírem pro lepší viditelnost nebo přilbu s MIPS technologií pro extra ochranu mozku při rotačním nárazu, máme to pravé pro každého lyžaře. Navíc využijte našich aktuálních akcí a slev, a pořiďte si svou novou přilbu za neodolatelnou cenu.

Na outdoorweb.cz si vyberte z širokého sortimentu lyžařských přileb, které vás udrží v bezpečí a pohodlí, ať už se vrháte na jakoukoliv sjezdovku. Eshop je připraven splnit požadavky i těch nejnáročnějších lyžařů. Nečekejte a ochraňte sebe i svou rodinu ještě dnes!

GIRO POC R2 UVEX