sleeping bag liners

Hide filter Show filter Filter products:

Připravte se na noční dobrodružství jako profesionál – se správnou vložkou do spacího pytle od vedoucích značek na trhu. Vložky do spacího pytle z naší nabídky představují absolutní must-have pro každého, kdo hledá ten nejlepší spánek pod hvězdami.

  • LIFEVENTURE: S vložkami do spacího pytle od LIFEVENTURE získáte nejen extra vrstvu tepla, ale také ochranu pro váš spací pytel. Jsou vyrobeny z prémiových materiálů, které zajistí pohodlí a dlouhotrvající svěžest díky antibakteriální úpravě.

  • SEA TO SUMMIT: Pro cestovatele, kteří chtějí minimalizovat váhu svého nákladu, jsou vložky SEA TO SUMMIT to pravé. Ultra lehké a kompaktní, tyto vložky přidávají izolační účinek a snadno se udržují, což je dělá ideálními společníky na jakékoli dobrodružství.

  • WARMPEACE: Vložky do spacího pytle od WARMPEACE jsou známé díky svému vysokému komfortu a funkčnosti. Výborně se hodí pro ty, kteří hledají ten nejlepší poměr mezi teplem, pohodlím a prodyšností.

Není nic lepšího než pocit čistého a suchého lůžka, i když spíte daleko od domova. Vložky do spacího pytle z naší nabídky na outdoorweb.cz vám tento luxus zajistí. Snadno se perou, rychle schnou a jsou připraveny vás hřát noc co noc. Zvolte si vložku, která odpovídá vašemu stylu cestování a proměňte každý spací pytel v útočiště pohodlí.

BOLL HUSKY MAMMUT PINGUIN SEA TO SUMMIT WARMPEACE YATE