Backpacks with protector

Hide filter Show filter Filter products:

Jste vášnivý cyklista, který nehodlá dělat kompromisy mezi komfortem a bezpečností? Na outdoorweb.cz najdete špičkové cyklistické batohy s chráničem páteře od předních značek jako jsou DEUTER a POC. Tyto batohy jsou ideální pro všechny, kdo chtějí na svých jízdách spojit funkčnost, pohodlí a maximální ochranu.

DEUTER nabízí ergonomicky tvarované batohy s integrovaným chráničem páteře, které vám zaručí bezpečí i na těch nejnáročnějších trasách. Tyto batohy jsou navržené tak, aby perfektně seděly na zádech a zároveň poskytovaly dostatek prostoru pro všechno vaše vybavení.

POC, známý svou inovací v oblasti ochranných technologií, přichází s batohy, které kombinují nejmodernější materiály pro odolnost a lehkost s revolučními ochrannými prvky. S batohy POC se můžete cítit bezpečně na každém kilometru vaší cesty.

Nezapomeňte, že na outdoorweb.cz najdete nejen široký výběr cyklistických batohů, ale také skvělé ceny a rychlé dodání. Vyberte si batoh, který vám bude nejvíce vyhovovat, a užijte si každou jízdu s pocitem bezpečí a pohodlí!